• تلفن ثابت: 88710005-021 (10 خط)
0 آیتم ها مجموع : 0 تومان
سبد خرید خالی است!

مجموعه خاک بنسای بهمراه کتاب

مجموعه‌‌ي «خاک بنسای بهمراه کتاب» مجموعه‌اي است کامل براي پرورش و نگهداری بونسای
77000 تومان
ناموجود

«مجموعه خاک بنسای بهمراه کتاب»

تاریخچه

این یک هنر قدیمی از باغبانی کشور چین است. یکی از هدف‌های کاشت بونسای ایجاد و نمایش مینیاتوری اما واقعی طبیعت در فرم یک درخت است. بونسای‌ها از لحاظ ژنتیکی گیاهانی کوتاه نیستند بلکه با اعمال تکنیک‌های درست امکان تبدیل هر نوع گیاهی به بونسای وجود دارد. واژه بونسای از دو قسمت تشکیل شده است، "بُن" (کاراکتر سمت چپ) که به معنی کاسه و یا ظرف با قطر کم و "سای" (کاراکتر سمت راست) که به معنی گیاهی کاشته شده است. عمر گیاه در حالت بونسای بیشتر از عمر همان گیاه در حالت عادی است چراکه در مرحله ساخت بونسای از گیاه مراقبت زیادی به عمل آمده‌است.

خاک و کود

استفاده از خاک مرغوب برای بونسای ضروری است درنتیجه توجه کنید که از خاک با کیفیت پایین و یا از همه بدتر از خاک باغچه استفاده نکنید. چرا خاک باغچه نه؟ خاک باغچه با آبیاری گِل و در صورت از دست دادن رطوبت بسیار سفت می‌شود به همین دلایل به ریشه و گیاه آسیب بسزایی وارد می‌کند. برای بونسای کود منتخب در اوایل بهار باید داری نیتروژن بیشتر باشد تا به رشد گیاه کمک کند. در تابستان از کودی با نسبت تقریبا مساوی‌تر عناصر استفاده کنید. در پاییز از کودی استفاده کنید که نیتروژن کم‌تر و نسبت مساوی فسفر و پتاسیم دارد که گیاه را برای زمستان در راه سفت و سخت‌تر کند. اگر می‌خواهید که بونسای شما گلدهی بیشتری داشته باشد از کود با فسفر بیشتر و اگر بونسای شما دارای سن و سال بالاست از کودی با نسبت نیتروژن پایین‌تر استفاده کنید.

مجموعه‌‌ي «خاک بونسای بهمراه کتاب» شامل مجموعه‌اي کامل براي پرورش و نگهداری بونسای است. مجموعه‌ي فوق بهمراه پنج بسته خاک بونسای 1 کیلوگرمی و یک بسته کود مایع مخصوص بونسای و یک کتاب «بونسای تربیت درختان مینیاتور» عرضه مي‌شود.

ساير مشخصات:

- نوع گياه: بونسای

- دارای پنج بسته خاک بونسای 1 کیلوگرمی

- داراي یک بسته کود مایع مخصوص بونسای گرین گروت 90 میلی لیتری

- داراي سینی سبزی همراه با زهکش و زیره

- دارای یک کتاب «بونسای تربیت درختان مینیاتور»

 

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

تماس با ما

  • آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - پایین تر از پارک ساعی - کوچه راماتیا - برج شهاب - ط 10 واحد 1006
  • تلفن: 88710005-021
  • تلفن: 88721192-021
  • تلفن: 88714447-021
  • فکس: 88721230-021
  • موبایل: 6884098-0919