• تلفن ثابت: 88710005-021 (10 خط)
0 آیتم ها مجموع : 0 تومان
سبد خرید خالی است!

بستر آماده کشت بنسای عمده از 1 کیلوگرم تا 500 کیلوگرم

محصولات موجود در انبار
انتخاب مناسب خاک برای بنسای تاثیر بسزایی در سلامت و رشد این گیاه دارد. یکی از مهمترین دلایل ضعف گیاهان کاشت در خاک نامناسب می باشد.
1500 تومان

کیفیت خاک
انتخاب مناسب خاک برای بنسای تاثیر بسزایی در سلامت و رشد این گیاه دارد. یکی از مهمترین دلایل ضعف گیاهان کاشت در خاک نامناسب می باشد, مثلاً خاک باغچه به دلیل بافت متراکمی که دارد از زهکشی نامناسبی برخوردار است و برای این گیاه مناسب نمی باشد و همچنین تاخیر در آبیاری آن موجب سفت شدن بافت خاک و آسیب به گیاه و ریشه آن می شود.
خاک بنسای باید از زهکشی مناسب برخوردار باشد و در عین حال باید توانایی ذخیره و نگهداری آب را در حد قابل قبول داشته باشد تا بتواند رطوبت مورد نیاز گیاه در هر نوبت آبیاری را تامین کند, عدم زهکشی مناسب باعث نرسیدن اکسیژن مورد نیاز به ریشه و همچنین موجب پوسیدگی آ ن خواهد شد. ترکیبات
ترکیبات تشکیل دهنده خاک بنسای نقش مؤثری در زهکشی, اکسیژن رسانی و حفظ رطوبت دارند و ضمناً باعث می شود که باکتری و میکوریزا (این موجودات عناصر غذایی را تجزیه می کنند) راحت تر در بافت خاک نفوذ کنند. خاک بنسای گلباران سبز دارای ترکیبات منحصر به فردی به شرح زیر می باشد:

عناصر نقش
پرلیت جهت زهکشی و حفظ رطوبت
ورمی کمپوست تاًمین کننده عناصر تغذیه ای مناسب (ماکرو و میکرو)
کوکوپیت قابلیت جذب آب را بالا می برد
تسهیل در هوادهی ریشه

تعویض خاک گلدان
برای جلوگیری از افزایش بیش از حد ریشه در گلدان و همچنین برای اینکه گیاهان بتوانند از تغذیه مناسب برخوردار شوند تعویض گلدان و خاک آن بسیار مهم می باشد. تعویض گلدان هنگامی مورد نیاز است که جحم ریشه متناسب با حجم گلدان نباشد. تعویض گلدان معمولاً بین 2 تا 3 سال یکبار صورت می گیرد, مگر گیاهانی که رشد اندام هوایی آنها بیش از اندازه باشد. بهترین فصل برای تعویض گلدان و خاک آن اواخر اسفند می باشد. جهت تغذیه این گیاه می توان هر 6 ماه یک بار به ارتفاع 3 تا 5 سانتی متر از خاک سطحی (که فاقد عناصر غذایی می باشد) برداشت و بجای آن از ورمی کمپوست درجه یک گلباران سبز استفاده نمود. *در صورت هرگونه سوال با مسئولین شرکت گلباران سبز گیلان تماس حاصل فرمائید.*

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

تماس با ما

  • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از پارک ساعی، کوچه راماتیا، برج شهاب، ط 10 واحد 1006
  • تلفن: 88710005-021
  • تلفن: 88721192-021
  • تلفن: 88714447-021
  • فکس: 88721230-021
  • موبایل: 6884098-0919